Plaçkitet një pompë benzine në Shkup - Bota Sot
Plaçkitet një pompë benzine në Shkup

Shkupi

E hënë, 22 tetor 2018

Plaçkitet një pompë benzine në Shkup

Më: 29 janar 2018 Në ora: 11:41
Foto ilustrim

Dy persona të maskuar rreth orës 03:40 kanë kryer plaçkitje në një pompë benzine në rrugën “Aleksandar Urdarevski” në Shkup, me ç’rast kanë marrë rreth 100 euro dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

MPB-ja informon se rastin në polici në orën 04:10 e ka denoncuar A.A.

Policia më tej shton se po ndërmerren masa për gjetjen e personave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test