Postieri grabitet nga një i maskuar - Bota Sot
Postieri grabitet nga një i maskuar

Shkupi

E premte, 19 tetor 2018

Postieri grabitet nga një i maskuar

Më: 2 shkurt 2018 Në ora: 20:54
Foto ilustrim

Një i maskuar ka grabitur një postier 47-vjeçar nga Shkupi, A.F. i punësuar në SH.A Postat e Maqedonisë.

MPB njoftoi se grabitja ndodhi dje rreth orës 10 në rrugën “Brigada maqedonase-kosovare” në komunën e Çairit.

Duke iu kanosur me pistoletë, autori nga A.F. i ka marrë çantën ku ka pasur rreth 15.000 dhe 20.000 denarë dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Merren masa për gjetjen e autorëve dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test