Gjendet një i vdekur pranë tregut të gjelbërt në Shkup - Bota Sot
Gjendet një i vdekur pranë tregut të gjelbërt në Shkup

Shkupi

Gjendet një i vdekur pranë tregut të gjelbërt në Shkup

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 10:49
Ilustrim

Një i pastrehë u gjetë i vdekur në pllakat e tregut të Gjelbërt, para një mishtoreje në Shkup.

Ekipi i Plusinfos” arriti në momentin kur kompania e funeralit “Butel” ngriti trupin e pajetë.

Në vendin e ngjarjes kishte polic, si edhe një mjek që konfirmoi vdekjen e të pastrehut.

Tregtarët treguan se e njihnin të pastrehun, dhe se pothuajse cdo ditë lëvizte përreth tregut në qendrën e Shkupit.

Siç infromon policia për Plusinfo, bëhet fjalë për një burrë 50 vjecarë, ndërsa rasti në fjalë u paraqit në polici në orën 6:30.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test