Vajgl, Fleckenstein dhe Kukan vizitojnë Shkupin - Bota Sot
Vajgl, Fleckenstein dhe Kukan vizitojnë Shkupin

Shkupi

Vajgl, Fleckenstein dhe Kukan vizitojnë Shkupin

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 09:30
Shkup

Eurodeputetët Ivo Vajgl, Knut Fleckenstein dhe Eduard Kukan do ta vizitojnë Shkupin të hënën që vjen.

Ata do të marrin pjesë në Konferencën e 13-të të komisioneve kuvendore për çështje evropiane të shteteve të përfshira në procesin për asocim-stabilizim të EJL-së-Kosap.

Treshja do të ketë diskutim në këtë konferencë e cila do të ketë dy sesione, për perspektivën evropiane të Ballkanit Perëndimor dhe për sundimin e ligjit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test