Dy persona janë kafshuar nga qentë endacakë në Shkup - Bota Sot
Dy persona janë kafshuar nga qentë endacakë në Shkup

Shkupi

Dy persona janë kafshuar nga qentë endacakë në Shkup

Më: 26 shkurt 2018 Në ora: 19:11
Ilustrim

Dy persona dje janë kafshuar nga qen endacakë në Shkup.

Në rastin e parë personi A.L (35) nga Shkupi rreth orës 14:30 në bul. “Mitropolit Teodosij Gologanov” është sulmuar dhe kafshuar nga qen endacakë në këmbën e majtë.

Ndërsa qytetarja nga Shkupi V.V (58), në orën 17:30 në rrugën “Dimitrie Çupovs

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test