Plaçkitet një barnatore në Shkup - Bota Sot
Plaçkitet një barnatore në Shkup

Shkupi

Plaçkitet një barnatore në Shkup

Më: 4 mars 2018 Në ora: 17:38
Ilustrim

Një autor i panjohur i maskuar mbrëmë në orën 19:15 ka kryer plaçkitje në një farmaci në rrugën “Fronti popullor” në Shkup.

MPB-ja informon se autori me kërcënim me thikë nga të punësuarit e ka marrë qarkullimin ditor, pas çka ka ikur në drejtim të panjohur.

Nga policia thonë se po ndërmarrin masa për gjetjen e autorit dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test