Tre të dyshuar për therjen e një të riu në Shkup - Bota Sot
Tre të dyshuar për therjen e një të riu në Shkup

Shkupi

Tre të dyshuar për therjen e një të riu në Shkup

Më: 7 mars 2018 Në ora: 09:25
Ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) njofton se është kapur edhe personi i tretë, i përfshirë në therjen me mjet të fortë, të një të riu në Shkup.

Z.T, 17 vjeçar nga Shkupi është sulmuar fizikisht nga B.N dhe R.A (18), nga Shkupi, të cilët bashkë me personin K.T (18), nga Ljubini.

Në këtë përleshje, Z.T është therur me mjet të fortë, në pjesën e barkut.

B.N është ndaluar në stacionin policor për procedurë të mëtutjeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test