Shkup, një pjesë e qendrës nesër pa ujë - Bota Sot
Shkup, një pjesë e qendrës nesër pa ujë

Shkupi

Shkup, një pjesë e qendrës nesër pa ujë

Më: 7 mars 2018 Në ora: 22:39
Ilustrim

Ndërprerje në furnizimin me ujë nesër nga ora 9 do të kenë një pjesë e shfrytëzuesve nga rruga ” Naum Naumovski-Borçe”, në rrugën “Aminta i Tretë” afër bulevardit “Aradhat partizane”.

Siç informojnë nga Ndërmarrja Publike “Ujësjellësi dhe kanalizimi” – Shkup, ndërprerja është për shkak të defektit në rrugën “Naum Naumovski – Borçe” 50 në lagjen “Debar Malo”.

Banorët do të jenë pa ujë deri në sanimin e defektit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test