Gjendet granatë dore nga Lufta e Parë Botërore në Shtip - Bota Sot
Gjendet granatë dore nga Lufta e Parë Botërore në Shtip

Shkupi

E premte, 19 tetor 2018

Gjendet granatë dore nga Lufta e Parë Botërore në Shtip

Më: 21 mars 2018 Në ora: 14:25
Ilustrim

Granatë dore me origjinë nga Lufta e Parë Botërore është gjetur dje në vendin e qujatur “Gorni Çurulin” në Shtip.

Siç njoftojnë nga MPB, rasti në polici është paraqitur dje në Stacionin Policor në Shtip.

Nga MPB gjithashtu njoftojnë se në vendin e ngjarjes është kryer hetim së bashku me Drejtorinë për Mbrojtje dhe Shpëtim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test