Pa ujë nesër dhe pasnesër një pjesë e Shkupit - Bota Sot
Pa ujë nesër dhe pasnesër një pjesë e Shkupit

Shkupi

Pa ujë nesër dhe pasnesër një pjesë e Shkupit

Më: 9 prill 2018 Në ora: 21:54
Ilustrim

Nga ora 9 nesër dhe pasnesër është e mundur ndërprerje të furnizimit të ujit në lagjet Zhdanec, Tërnodoll, Kozle (zona e lartë) dhe Nerez. Siç informon QRMK-Shkup, ndërprerja është për shkak të pastrimit dhe klorim i rezervuarit Zhdanec. Shfrytëzuesit do të jenë pa ujë deri në përfundim të punimeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat