Shkup /55-vjeçari hidhet nga kati i katërt - Bota Sot
Shkup /55-vjeçari hidhet nga kati i katërt

Shkupi

Shkup /55-vjeçari hidhet nga kati i katërt

Më: 14 prill 2018 Në ora: 16:39
Ilustrim

Një burrë 55-vjeçar është hedhur nga kati i katërt në një banesë në Shkup.

Policia ka njoftuar se i lënduari me automjetin e Ndihmës së Shpejtë është dërguar në Klinikën për Anestezion, Reanimacion dhe Mjekim Intensiv.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë vonë, ndërsa rrethanat dhe motivet ende të panjohura. Rastin në polici e ka paraqitur bashkëshortja e tij, me inicialet B. N. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat