Shumë pjesë të Shkupit nesër në terr - Bota Sot
Shumë pjesë të Shkupit nesër në terr

Shkupi

Shumë pjesë të Shkupit nesër në terr

Më: 16 prill 2018 Në ora: 21:57
Ilustrim

Nesër prej orës 9 deri në orën 11 pa rrymë do të mbeten banorët e fshatit Radushë. Nga ora 8 deri në orën 10 ata të rrugës Vojvoda Vasill Cakarakov, ndërsa nga ora 9 deri në orën 13.30 pa rrymë do të mbeten banorët e rrygës Gjuro Salaj dhe Probishtiosja.

Nga ora 9 deri në orën 15 pa rrymë do të mbeten pjesë të banorëve të Vollkovës. Siç informon Qendra rajonale për menaxhim me kriza shkak për ndërprerje të rrymës është ndërhyrja teknike në rrjetin elektro energjetik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat