Katër persona të lënduar nga aksidentet e djeshme në Shkup - Bota Sot
Katër persona të lënduar nga aksidentet e djeshme në Shkup

Shkupi

Katër persona të lënduar nga aksidentet e djeshme në Shkup

Më: 17 prill 2018 Në ora: 12:01
Ilustrim

Katër persona janë lënduar me lëndime të lehta në katër prej shtatë aksidenteve të trafikut që janë regjistruar në 24 orët e fundit në rajonin e SPB-së në Shkup. Tre aksidente janë me dëme materiale.

Policia e trafikut ka sanksionuar 17 shoferë të cilët kanë lëvizur me shpejtësi të madhe nga e lejuara, ndërsa nga trafiku ka larguar 20 shoferë, prej të cilëve njëri prej tyre nën ndikim të alkoolit, 17 para se të fitojnë të drejtën e vozitjes dhe dy shoferë fillestar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat