Incident në Bit Pazar të Shkupit: Pronarët e tezgave përplasen me policin - Bota Sot
Incident në Bit Pazar të Shkupit: Pronarët e tezgave përplasen me policin

Shkupi

E mërkurë, 17 tetor 2018

Incident në Bit Pazar të Shkupit: Pronarët e tezgave përplasen me policin

Më: 10 maj 2018 Në ora: 15:46
Bit Pazar

Përplasje në mes policisë me një grup të madh të qytetarëve ka ndodhur në afërsi të tregut Bit Pazar.

Sipas informatave jo-zyrtare bëhet fjalë për tregtarët ilegal të cilët shesin rreth tregut dhe të cilët policia ka dashur t’i largoj sot në mëngjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test