21 gjoba për gara të jashtëligjshme me motoçikleta në Shkup - Bota Sot
21 gjoba për gara të jashtëligjshme me motoçikleta në Shkup

Shkupi

E shtunë, 20 tetor 2018

21 gjoba për gara të jashtëligjshme me motoçikleta në Shkup

Më: 11 maj 2018 Në ora: 11:33
Ilustrim

Sektori për punë të brendshme në Shkup (SPB) ka vazhduar me aksionin e parandalimit të garave të jashtëligjshme me motoçikleta.

Gjatë mbrëmjes janë regjistruar 21 raste të këtilla, me ç’rast janë shqiptuar 21 gjoba për kundërvajtje.

Dy nga pjesëmarrësit nuk kanë patur dokumente personale dhe për motoçikletat, prandaj edhe janë arrestuar për procedurë të mëtutjeshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test