Pa ujë nesër një pjesë të Shkupit - Bota Sot
Pa ujë nesër një pjesë të Shkupit

Shkupi

E premte, 19 tetor 2018

Pa ujë nesër një pjesë të Shkupit

Më: 14 maj 2018 Në ora: 22:19
Ilustrim

Pa ujë nesër nga ora 10:00 deri në përfundim të punëve do të jenë shfrytëzuesit e rrugëve “Nikolla Trimpare” dhe objektet në shtegun e rrugëve “Aminta Treti” dhe “Rajko Zhinzifov” në Komunën Qendër.

Siç informojnë nga Qendra rajonale për menaxhim me kriza e Qytetit të Shkupit, ndërprerja është për shkak të kryerjes së lidhjes së rrjetit ujësjellës në rrugën “Nikolla Trimpare” numër 10 b, në Komunën Qendër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test