Sulmohet fizikisht një taksist në Shkup - Bota Sot
Sulmohet fizikisht një taksist në Shkup

Shkupi

E mërkurë, 17 tetor 2018

Sulmohet fizikisht një taksist në Shkup

Më: 27 maj 2018 Në ora: 22:57
Ilustrim

Në Stacionin Policor Gazi Babë, mbrëmë rreth orës 01.30, 37 vjeçari L.S. nga Shkupi ka lajmëruar se ditën e njëjtë rreth orës 1 në rrugën “519” fizikisht është sulmuar nga tre persona të panjohur.

Ashtu si informuan nga MPB-ja, L.S., shofer taksie, ka marr një thirrje për të marr udhëtar në rrugën “519”. Kur ka arritur dhe i ka pyetur nëse ata janë personat që kanë thirr taksi, në atë moment fizikisht është sulmuar.

Policia po ndërmerr masa për gjetjen e kryerësve dhe zbardhjen e tërësishme të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test