Deri nesër shkupjanët mund të aplikojnë për pagesën me këste të borxhit të ujit dhe kanalizimit - Bota Sot
Deri nesër shkupjanët mund të aplikojnë për pagesën me këste të borxhit të ujit dhe kanalizimit

Shkupi

E mërkurë, 17 tetor 2018

Deri nesër shkupjanët mund të aplikojnë për pagesën me këste të borxhit të ujit dhe kanalizimit

Më: 28 maj 2018 Në ora: 10:00
Ilustrim

Ujësjellësi dhe Kanalizimi në Shkup bën të ditur se nesër përfundon afati për pagesën me këste, të borxhit ndaj kësaj kompanie.

Kjo kompani u bën thirrje banorëve të Shkupit që ta shfrytëzojnë këtë mundësi, sepse kamata nuk përfshihet në pagesë.

Marrëveshja për pagesën e borxhit me këste bëhet për një periudhë 24 mujore të pagesës së ratave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test