Nesër pa rrymë në disa pjesë të Shkupit - Bota Sot
Nesër pa rrymë në disa pjesë të Shkupit

Shkupi

E shtunë, 17 nëntor 2018

Nesër pa rrymë në disa pjesë të Shkupit

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 18:19
Ilustrim

Pa energji elektrike nesër nga ora 8:00 deri në ora 10:00 do të jenë shrytëzuesit në pjesë të rrugëve “Ganxho Haxhipanzov” dhe “Kapishtec” të Komunës Qendër.

Siç informon Qendra rajonale për menaxhimin e krizave të Bashkisë së Shkupit, për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektrik distributiv, pa energji elektrike nga ora 8:00 deri 15:30 do të mbesin shfrytëzuesit e rrugës “Debarca” nr. 46, Bunjakovec të Komunës Qendër.

Pa rrymë nga ora 10 deri në ora 12 do të jenë shrytëzuesit e rrugës “Kapishtec”, në Komunën Qendër.

Nga ora 9:00 deri 12:00 pa tension do të jenë shrytëzuesit e një pjesë të rrugës “Andon Dukov:, pjesë nga rruga “505” dhe një pjesë e rrugës “507”, përballë “Qendrës për gjuhë të huaja”, rruga “Orce Nikollov” nga numri 150-160 (numrat çift), përballë “Qendrës për gjuhë të huaja”, një pjesë e rrugës “Dragan Gjakonovski Shpati”, lokali “Poshta”, në Komunën Qendër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test