Sulmohet fizikisht një burrë në Shkup - Bota Sot
Sulmohet fizikisht një burrë në Shkup

Shkupi

Sulmohet fizikisht një burrë në Shkup

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 18:43
Ilustrim

Qytetari nga Shkupi Sh.Sh (73) dje në orën 13:45, është sulmuar fizikisht nga një person i panjohur.

Incidenti ka ndodhur në rrugën “Velko Vllahoviq”, ndërsa sipas pohimeve të burrit 73 vjeçar, personi i panjohur ka tentuar t’i shkaktoj lëndim me thikë, por Sh.Sh ka arritur të ikë dhe të kërkojë ndihmë në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “Shën Naumi i Ohrit”.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme informojnë se rasti është paraqitur mbrëmë në orën 22:30.

Po ndërmirren të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastis.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...