Pa energji elektrike disa pjesë të Shkupits - Bota Sot
Pa energji elektrike disa pjesë të Shkupits

Shkupi

E enjte, 15 nëntor 2018

Pa energji elektrike disa pjesë të Shkupits

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 21:03
Foto ilustrim

Pa rrymë elektrike nesër do të jenë një pjesë e qytetarëve të fshatit Dobri Doll dhe disa rrugë të Komunës Qendër.

Nga 11:00 deri në ora 13:00 pa rrymë do të mbesin shfrytëzuesit e fshatit Dobri Doll, Komuna Sopishte.

Nga ora 80:00 deri në ora 09:30 pa rrymë elektrike do të mbesin shfrytëzuesin në pjesët e rrugëve “naum Naumovski Borçe”, nga rruga “Orce Nikollov, rruga “Leninova”, rruga “Antonije Grubishiq”, rruga “309”, rruga “Kolle Nedellkovski”, dhe të gjitha objektet ekonomike dhe jo ekonomike të këtyre rrugëve, si dhe një pjesë e rrugës “Gjuro Gjakoviq”, të Komunës Qendër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test