Cikloni “Gloria” godet qytetin e Shkupit - Bota Sot
Cikloni “Gloria” godet qytetin e Shkupit

Shkupi

E hënë, 12 nëntor 2018

Cikloni “Gloria” godet qytetin e Shkupit

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 21:28
Foto ilustrim

Në orët e vona në rajonin e Shkupit, cikloni “Gloria” godet qytetin e Shkupit ndjekur me vranësira të mëdha, shi të rrëmbyeshëm  stuhi dhe erë e fortë.

Moti i ligë u lëshua në Kosovë dhe vjen në jug në pjesët veri-perëndimore dhe pjesë perëndimore të Maqedonisë, por mbetet të shihet a do të ndalojë vazhdojë ky mot i keq apo do të zbutet më tej.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test