Digjet pjesërisht një shtëpi në Shkup - Bota Sot
Digjet pjesërisht një shtëpi në Shkup

Shkupi

Digjet pjesërisht një shtëpi në Shkup

Më: 30 gusht 2018 Në ora: 19:59
Foto ilustrim

Në zjarr që u nxit pasdite pjesërisht u dogj shtëpia në rrugë “1”, tek stadiumi “Boris Trajkovski” në Maxhar.

Brigada territoriale kundër zjarrit të Bashkisë së Shkupit, informoi se kanë marrë më shumë raportime telefonike për zjarrin nga ora 17:08 deri në ora 18:15 me dhjetë zjarrfikës dhe katër automjete.

Zjarri ka kapur 50 kuadrat dhe është shkaktuar dëm material prej 100 mijë denarëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...