Aksident i rëndë në Shkup, lëndohet një foshnje dhe nëna e tij - Bota Sot
Aksident i rëndë në Shkup, lëndohet një foshnje dhe nëna e tij

Shkupi

E hënë, 22 tetor 2018

Aksident i rëndë në Shkup, lëndohet një foshnje dhe nëna e tij

Më: 1 tetor 2018 Në ora: 12:41
Ilustrim

Disa janë të plagosur, duke përfshirë edhe një foshnje një aksident të rëndë në komunikacion që ndodhi pak para në “Ilindenasja” para shatërvanit në parkun e qytetit. Sipas dëshmitarëve okularë, makina humbi kontrollin dhe ka dalur nga rruga, duke e goditur me çka ka goditur shtyllën elektrike, njofton “Press 24”.

Në aksidentit në komunikacion sipas informacioneve jozyrtare është i lënduar në foshnje, nëna e tij dhe një person tjetër.

Nga MPB ende nuk ka informacione zyrtare. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test