Transporti publik do të jetë falas të shtunën në Shkup - Bota Sot
Transporti publik do të jetë falas të shtunën në Shkup

Shkupi

Transporti publik do të jetë falas të shtunën në Shkup

Më: 4 tetor 2018 Në ora: 15:25
Foto

Me rastin e manifestimit “Nata e Bardhë”, transporti publik do të jetë pa pagesë në të gjitha linjat që shkojnë drejt qendrës së qytetit.

Siç njofton nga JSP, transporti publik do të jetë falas prej orës 19 të shtunën, 6 tetor, deri në orën 6 të dielën, më 7 tetor.

Manifestimi “Nata e Bardhë” në Shkup është manifestim kulturor e tradicional që shënohet me programe të ndryshme kulturore si koncerte, ekspozita dhe performanca rrugore, etj. /KosovaPress/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...