Kështu duket sot vajza që është cilësuar nga interneti si "vajza më e bukur në botë''. - Bota Sot
Kështu duket sot vajza që është cilësuar nga interneti si "vajza më e bukur në botë''.

Showbiz

Kështu duket sot vajza që është cilësuar nga interneti si "vajza më e bukur në botë''.

Më: 5 qershor 2019 Në ora: 00:51
Thylane Blondeau

Thylane Blondeau, në moshën katërvjeçare, ajo u quajt "vajzamë e bukur në botë".

Pasi u shpall e tillë, Thylane u bë pjesë e sfilatave për shtëpitë më të mëdha të modës.

Sot ajo është 18 vjec. Blondeauështë gjithashtu një influencuese e medias sociale dhe ka mbi një milion pasues në Instagram.

Modelja bëri një paraqitje në Festivalin e Filmit në Kanë në maj 2017, veshur me një fustan metalik.

Ajo gjithashtu u shfaq në një film të quajtur ‘Belle & Sebastian: Aventura vazhdon në 2015’. Ajo ka modeluar për Chanel, Ralph Lauren, Lacoste dhe kohët e fundit në show Dolce & Gabbana verë 2017">2017.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat