Kjo është drejtoresha më e bukur, e drejtorive komunale në Kosovë - Bota Sot
Kjo është drejtoresha më e bukur, e drejtorive komunale në Kosovë

Showbiz

Kjo është drejtoresha më e bukur, e drejtorive komunale në Kosovë

Më: 6 qershor 2019 Në ora: 14:24
Drejtoreshea Doruntina nga Kllokoti

Doruntina, 24 vjeçare nga komuna e Kllokotit është drejtoreshë e Drejtorisë për Bujqësi, Pylltari dhe Zhvillim rural në Komunën e Kllokotit.

Doruntina është me profesion psikologe e diplomuar dhe si drejtoreshë e departamentit të Bujqësisë, në Komunën e Kllokotit është që prej vitit 2017 dhe me sukses e udhëheq këtë drejtori.

Ajo është profesioniste në punën e sajë, e pavarur nga familja përmes punës së saj dhe nuk është në lidhje.

Ja disa prej fotove të saj:

 

 

 
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat