Beatrix feston ditëlindjen, Alban Ramosaj e uron me fotot unike! - Bota Sot
Beatrix feston ditëlindjen, Alban Ramosaj e uron me fotot unike!

Showbiz

Beatrix feston ditëlindjen, Alban Ramosaj e uron me fotot unike!

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 12:19
Beatrix

Sot Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen. Një urim i veçantë i ka ardhur nga vëllai i saj, Alban Ramosaj, i cili i ka postuar në Instagram disa foto të veçanta, nga fëmijëria.

“Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Albani krah fotove, të cilat do ju bëjnë të kuptoni sa e çmueshme është marrëdhënia motër-vëlla.

Kujtojmë që Beatrix Ramosaj dhe Alban Ramosaj jo vetëm janë motër e vëlla, por edhe shokë shumë të ngushtë bashkë.
 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat