Dua Lipa ‘inspirim’ për Rihannën - Bota Sot
Dua Lipa ‘inspirim’ për Rihannën

Showbiz

Dua Lipa ‘inspirim’ për Rihannën

Më: 28 shtator 2019 Në ora: 17:34
Dua Lipa

Duket se Rihanna është ‘frymëzuar’ nga pamja e Dua Lipës.

Dua Lipa ditë më parë kishte bërë ndryshim në pamjen e saj të jashtme, flokët balluke kishin tërhequr vëmendjen e publikut dhe duket se nga kjo janë frymëzuar edhe artistë të mëdhenj.

Pas ndryshimit të prishtinases tani edhe Rihanna ka bërë të njëjtin ndryshim, duket se këtë vjeshtë flokët balluke janë në trend.

Këngëtarja u fotografua me balluke dhe flokë të zezë të hijshme në mbrëmjen e kaluar në Fenti’s After Party në Paris. Për rastin ajo u vesh e gjitha në të zeza. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat