Një vit pas martesës, këngëtari dhe partneri i tij dëshirojnë të kenë një fëmijë - Bota Sot
Një vit pas martesës, këngëtari dhe partneri i tij dëshirojnë të kenë një fëmijë

Showbiz

Një vit pas martesës, këngëtari dhe partneri i tij dëshirojnë të kenë një fëmijë

Më: 20 qershor 2020 Në ora: 10:39
Foto ilustrim

Këngëtari 40-vjeçare ndodhet në Shtetet e Bashkuara pikërisht për të plotësuar dëshirën e partnerit, shkruan Corriere Della Sera.

“Tani për tani Victor e dëshiron atë edhe më shumë, ndoshta sepse ai do të mbushë 55 vjeç”, tha Ferro.

Tiziano Ferro, 40 vjeç, nuk e ka fshehur kurrë dëshirën për të pasur një djalë. Tani që është martuar me Victor Allen që prej vitit 2019, pas një marrëdhënie tre-vjeçare, ai është gati të kryejë projektin e një familje me fëmijë, siç vetë ai ka deklaruar, duke nënvizuar se sa shumë kjo dëshirë e tij është përmbushur nga parteri i tij.

“Tani për tani Victor dëshiron një fëmijë edhe më shumë, ndoshta sepse ai është gati të mbushë 55 vjeç,” i tha ai Repubblica.

Arsyeja që ai ka qenë në Los Angeles për një vit, ku është edhe banor i atij vendi, është pikërisht kjo.

“Këtu në Amerikë situata është relativisht më e lehtë, ose më saktë ka zgjidhje të ndryshme, siç është e ashtuquajtura ” kujdestari “, ose mundësia e kujdesit për një fëmijë për një kohë të caktuar, madje edhe pa një birësim të vërtetë”.

Ideja e familjes ka qenë gjithmonë në mendjen e këngëtarit, madje edhe para se të kurorëzohej me Victorin në korrik të vitit të kaluar

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat