Vajza e këtij komandanti të UÇK-së, ju lë gojëhapur! - Bota Sot
Vajza e këtij komandanti të UÇK-së, ju lë gojëhapur!

Showbiz

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Vajza e këtij komandanti të UÇK-së, ju lë gojëhapur!

Nga: N. Sh. Më: 2 qershor 2018 Në ora: 13:49
UCK

Donika Selimi është vajza e ish komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimit, shkruan Gazeta “Bota sot”.

Donika përveç që karakterizohet me një pamje tejet të bukur, ajo ka gjithashtu edhe linjat trupore tejet seksi.

Bukuroshja nga Drenica, është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku për publikun, apo ndjekësit e saj poston mjaftë shpesh fotografi, duke treguar hiret e saja, shkruan Gazeta “Bota sot”.

E për këtë më së miri flasin fotografitë:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test