Taulant Balla: Vezët për kryeministrin deputetit të PD ia dha Basha - Bota Sot
Taulant Balla: Vezët për kryeministrin deputetit të PD ia dha Basha

Shqipëria

Taulant Balla: Vezët për kryeministrin deputetit të PD ia dha Basha

Më: 20 dhjetor 2018 Në ora: 13:57
Taulant Balla

Deputeti socialist Taulant Balla në një video të publikuar në Facebook, shkruan se vezët të cilat u përdorën për të qëlluar kryeministrin Edi Rama në Kuvend, u morën nga kreu i opozitës Lulzim Basha.

“Artist! Po ti qenke edhe regjisor, edhe skenarist. U deshën 6 muaj që “pula” Lulzim të prodhonte 2 vezë. E turpshme si një kryetar opozite degradon deri në pikën që të fshehë nën puplat e shtrenjta të xhupit të tij. Shikoni videon se si Artisti Lulzim bën qesharak rikthimin e opozitës në Kuvend. Është Lulzim Basha që “prodhon” vezët dhe ia jep deputetit pa emër”, shkruan Balla në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...