Rama nuk mbahet: Për vezët e glasat e kotecit të Saliut unë rroj 1mijë vjet - Bota Sot
Rama nuk mbahet: Për vezët e glasat e kotecit të Saliut unë rroj 1mijë vjet

Shqipëria

Rama nuk mbahet: Për vezët e glasat e kotecit të Saliut unë rroj 1mijë vjet

Nga: A.M. Më: 21 dhjetor 2018 Në ora: 15:41
Edi Rama

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar pasi sulmit te djeshëm nga deputeti i PD-së e cili e qëlloi me vezë.

Kryeministri përmes një postimi ne Twitter shkruan: 

Për vezët e për glasat e kotecit të Saliut unë rroj 1mijë vjet, po më vjen të qaj për shthurrjen verbale, që ai dhe kakërdhitë e tij u kanë ngjitur plot të rinjve dhe të ulëras për Shqipërinë,që turpërohet ekraneve të Europës me pamjet e parlamentit të kthyer në një shoë pularie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...