Rama mbledh qeverinë, diskutohet për 8 kërkesat e studentëve - Bota Sot
Rama mbledh qeverinë, diskutohet për 8 kërkesat e studentëve

Shqipëria

Rama mbledh qeverinë, diskutohet për 8 kërkesat e studentëve

Më: 26 dhjetor 2018 Në ora: 11:09
Kryeministri Edi Rama ka mbledhur qeverinë

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur qeverinë, ku në fokus janë studentët.

Kryeministri permes një postimi në twitter, shkruan se qeveria po diskuton mbi 8 pikat e studentëve, ndërsa pas mbledhjes do ketë edhe një konferencë shtypi

“Mbledhja e Qeverisë sot ka në fokus studentët, 8 kërkesat e tyre dhe dokumentin e punës mbi Paktin për Universitetin. Vendimet përkatëse të Këshillit të Ministrave (VKM), si edhe plani i punës në vijim, do të njoftohen për publikun në një konferencë shtypi të posaçme,live 11.30”, shkruan Rama

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...