Nisin reshjet e borës - Bota Sot
Nisin reshjet e borës

Shqipëria

Nisin reshjet e borës

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 09:14
Foto ilustrim

Duket se viti 2018 do të mbyllet i bardhë.

Reshje dëbore kanë nisur në disa zona të vendit.

Në veri dhe jug të Shqipërisë mëngjesin e sotëm kanë nisur reshjet  dëborës.

Nga të dhënat e deritanishme mësohet se në Llogara ka nisur dëbora.

Për këtë shkak ka probleme në qarkullim.

Në vijim do të ju njoftojmë edhe për zonat e tjera nëpër Shqipëri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...