Llogaraja mbulohet krejtësisht në dëborë, dalin pamjet - Bota Sot
Llogaraja mbulohet krejtësisht në dëborë, dalin pamjet

Shqipëria

Llogaraja mbulohet krejtësisht në dëborë, dalin pamjet

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 10:38
Llogaraja

Që në orët e para të mëngjesit të këtij 31 dhjetori, në Parkun Kombëtar të llogarasë reshjet e dëborës kanë mbuluar thuajse gjithçka.

Qarkullimi në rrugën e Llogarasë është bërë kësisoj mjaft i rrezikshëm dhe i vështirë për automjetet. Autoritetet kanë apeluar që drejtuesit e mjeteve të vendosin zinxhirë për ngjitjen dhe zbritjen e një prej rrugëve më piktoreske, por edhe më të rrezikshme në Shqipëri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...