Parashikimi i motit, ja temperaturat në ditën e parë të janarit - Bota Sot
Parashikimi i motit, ja temperaturat në ditën e parë të janarit

Shqipëria

Parashikimi i motit, ja temperaturat në ditën e parë të janarit

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 13:00
Ilustrim

Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira në të gjithë territorin, më të dukshme në zonat malore përgjatë kufirit Lindor.

Pasditja dhe mbrëmja mbeten me kthjellime dhe vranësira te dednura në të gjithë vendin.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -5°C në 13-14°C.

Image

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi verilindor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...