Dëborë e dendur në Llogara, borëpastrueset hyjnë në veprim - Bota Sot
Dëborë e dendur në Llogara, borëpastrueset hyjnë në veprim

Shqipëria

Dëborë e dendur në Llogara, borëpastrueset hyjnë në veprim

Më: 3 janar 2019 Në ora: 07:46
Llogara

Një dëborë e dendur ka shtruar rrugët në Llogara që nga mbrëmja e djeshme dhe gjatë natës është dashur që borëpastrueset të hidhen në veprim.

ARRSH njoftoi se kompania e mirëmbajtjes është në gadishmëri, mjetet borëpastruese janë prezente dhe kanë punuar gjatë gjithë natës për të parandaluar bllokimin e rrugës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...