E fundit, ARRSH njofton për gjendjen e rrugës në Llogara - Bota Sot
E fundit, ARRSH njofton për gjendjen e rrugës në Llogara

Shqipëria

E fundit, ARRSH njofton për gjendjen e rrugës në Llogara

Më: 4 janar 2019 Në ora: 12:34
Llogara

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se sasia e reshjeve të borës në Llogara është e intensive, në punë janë 3 borëpastruese dhe 1 fadromë.

Drejtuesit e mjeteve që duhet ta përshkojnë këtë rrugë duhet t’i kenë vendosur me patjetër gomat e dimrit dhe zinxhirët në të kundër kalimi është i pamundur dhe nuk do të lejohet lëvizja mjeteve pa zinxhirë dhe goma dimri. "Do t'ju njoftojmë përsëri nëse ka ndryshim të situatës", përfundon ARRSH.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...