Dhërmiu mbulohet nga bora - Bota Sot
Dhërmiu mbulohet nga bora

Shqipëria

Dhërmiu mbulohet nga bora

Më: 4 janar 2019 Në ora: 12:39
Dhërmiu

Dhërmiu është një nga destinacionet kryesore turistike të Shqipërisë gjatë verës.

Ai njihet për ujin e kaltër e të kristaltë dhe plazhin fantastik.

Stina dimrit i ka ndryshuar krejt pamjen, teksa dëbora mbuloi plazhin.

Reshjet e borës dhe temperaturat e ulëta, që kanë përfshirë pjesë të shumta të Shqipërisë, nuk kursyen as Dhërmiun, që u mbulua nga petku i bardhë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...