Rama mbledh ministrat në Elbasan, protestë nga militantët e PD, hedhin tymuese - Bota Sot
Rama mbledh ministrat në Elbasan, protestë nga militantët e PD, hedhin tymuese

Shqipëria

Rama mbledh ministrat në Elbasan, protestë nga militantët e PD, hedhin tymuese

Më: 6 janar 2019 Në ora: 10:53
Protesta

Një grup qytetarësh po protestojnë jashtë ambienteve të lokalit ku po zhvillohet mbledhja informale e Qeverisë në Labinot të Elbasanit. Report Tv mëson se protestuesit janë simpatizantë të Partisë Demokratike.

Ata kanë ndezur tymuese si dhe kanë bërë thirrje kundër kryeministrit Edi Rama. 

Në mesin e tyre ndodhet edhe deputeti demokrat, Luçiano Boçi.

Nëse nuk ju hapet videoja klikoni për të parë në Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...