Sali Berisha i dërgon mesazh live në emision Edi Ramës, ja çfarë i shkruan - Bota Sot
Sali Berisha i dërgon mesazh live në emision Edi Ramës, ja çfarë i shkruan

Shqipëria

Sali Berisha i dërgon mesazh live në emision Edi Ramës, ja çfarë i shkruan

Më: 6 janar 2019 Në ora: 12:36
Edi Rama dhe Sali Berisha

Mbrëmë në "Xing me Ermalin" është i ftuar kryeministri Rama i cili po flet për të gjitha temat që janë komentuar shumë së fundmi.

Gjatë emisionit ish-kryeministri Sali Berisha i ka dërguar një mesazh Ermalit ku i shkruante se nuk do e ndiqte emisionin meqënëse ishte i ftuar kryeministri.

Dhe Rama iu përgjigj: "Kjo tregon që ai e ndjek Ermalin edhe ritransmetim. S'ka problem nuk do e shohë ritransmetimin".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...