Rruga e bllokuar nga bora, gruaja lind në qendrën shëndetësore - Bota Sot
Rruga e bllokuar nga bora, gruaja lind në qendrën shëndetësore

Shqipëria

Rruga e bllokuar nga bora, gruaja lind në qendrën shëndetësore

Më: 9 janar 2019 Në ora: 11:56
Ilustrim

Një grua solli ne jetë një djalë në qendrën shëndetësore në Labinot Katund të Elbasanit.

Mësohet se gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, solli në jetë fëmijën e saj në qendrën shëndetësore për shkak se rruga ishte e pakalueshueshme nga dëbora.

Rruga kishte vështirësi dhe rrezik nga akulli.

Por pavarësisht situatës, mësohet se gruaja dhe fëmija e saj gëzojnë shëndet të mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...