Bllokohet nga bora Rruga e Kombit, varg i gjatë makinash me orë në pritje - Bota Sot
Bllokohet nga bora Rruga e Kombit, varg i gjatë makinash me orë në pritje

Shqipëria

Bllokohet nga bora Rruga e Kombit, varg i gjatë makinash me orë në pritje

Më: 10 janar 2019 Në ora: 07:09
Rruga e Kombit

Rruga e Kombit vazhdon të jetë e bllokuar nga dëbora edhe mëngjesin e sotshëm, e njëjtë ishte situata edhe mbrëmjen e djeshme.

Deputeti Edi Paloka sjell pamjet me video dhe shkruan: " Askush, në ndihmë të qytetarëve të bllokuar".

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...