Lajm i keq për Saimir Tahirin, pritet zgjatja e hetimeve edhe me 3 muaj - Bota Sot
Lajm i keq për Saimir Tahirin, pritet zgjatja e hetimeve edhe me 3 muaj

Shqipëria

Lajm i keq për Saimir Tahirin, pritet zgjatja e hetimeve edhe me 3 muaj

Më: 16 janar 2019 Në ora: 10:39
Saimir Tahiri

Prokuroria e Krimeve të Rënda pritet të zgjasë edhe me tre muaj afatet e hetimit për ish ministrin Saimir Tahiri

Kjo prokurori vijon të jetë në pritje të dy letërporosive nga Mali i Zi dhe Katania.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...