A do të pushojnë reshjet? Ja parashikimi për të shtunën - Bota Sot
A do të pushojnë reshjet? Ja parashikimi për të shtunën

Shqipëria

A do të pushojnë reshjet? Ja parashikimi për të shtunën

Më: 18 janar 2019 Në ora: 14:51
Ilustrim

Vijon moti me vranësira dhe reshje shiu e dëbore gjatë paradites në të gjithë territorin.

Pasditja sjellë ndërprerje të reshjeve për tu ri-kthyer sërish në mbrëmje dhe gjatë natës.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes por mbeten konstante në mesditë.

Ato do të luhaten në vlerat ekstremale ditore nga -4°C deri në 14°C.

Era do fryjë mesatare në tokë por e fortë në det me shpejtësi deri 45 km/h nga drejtimi Jugor- Juglindor duke gjeneruar në det dallgëzim 4 ballë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...