Korçë, rikthehen reshjet. 15 cm dëborë në Dardhë - Bota Sot
Korçë, rikthehen reshjet. 15 cm dëborë në Dardhë

Shqipëria

Korçë, rikthehen reshjet. 15 cm dëborë në Dardhë

Më: 20 janar 2019 Në ora: 17:23
Korçë

Reshjet e borës janë rikthyer në një pjesë të Qarkut të Korçës. 15 cm borë janë regjistruar në fshatin turistik të Dardhës mëngjesin e së dielës.

Pavarësisht borës, situata në akset nacionale vazhdon të jetë normale, ndërkohë që dhjetëra turistë i janë drejtuar Dardhës për të shijuar fundjavën.

“Jemi nga Spanja dhe jetojmë në Tiranë. Vendosëm të vijmë në Dardhë për ta njohur. Vend i vogël, por shumë i këndshëm”, thotë një turiste.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...