Rama, mesazh për kritikët: I keni a jo sytë në ballë? - Bota Sot
Rama, mesazh për kritikët: I keni a jo sytë në ballë?

Shqipëria

Rama, mesazh për kritikët: I keni a jo sytë në ballë?

Më: 21 janar 2019 Në ora: 09:53
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka postuar në Facebook një video nga ndryshimet që, sipas tij, janë bërë në shëndetësi, duke treguar konkretisht se si ka qenë dhe si është qendra shëndetësore në Lezhë.

“MIRËMËNGJES. Duke ju rrëfyer se kur thonë që shëndetësia ka shumë probleme, më duket gjëja më normale, po ama kur thonë që s’ka ndryshim e kam të pamundur të mos dyshoj nëse i kanë a jo sytë në balle, ju uroj një javë të mbarë”, shkroi Rama në rrjetin social.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...