Qeveria e re Rama/ Kodheli: Edhe kur unë hyra në politikë thanë se isha e panjohur - Bota Sot
Qeveria e re Rama/ Kodheli: Edhe kur unë hyra në politikë thanë se isha e panjohur

Shqipëria

Qeveria e re Rama/ Kodheli: Edhe kur unë hyra në politikë thanë se isha e panjohur

Më: 22 janar 2019 Në ora: 16:11
Mimi Kodheli

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, sot kryetare e Komisionit të Jashtëm, është e ftuara e ditës në “45 minuta” në Report Tv me gazetarin Denis Minga. Kodheli ka komentuar qeverinë e re Rama 2, dhe zhvillimet aktuale brenda Partisë Socialiste. Kodheli ka thënë se edhe në kohën kur ajo ka hyrë në politikë përmes futjes në bashkinë e Tiranës, skeptikët kanë thënë se ishte e panjohur.

Ish-ministrja Mimi Kodheli: Edhe kur unë hyra në politikë thanë se isha e panjohur 

Ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, e ftuar në emisionin "45 minuta" ka thënë se edhe kur ajo u fut në politikë, u komentua si një e panjohur. Kodheli është shprehur se: "Edhe kur unë dikur kam hyrë në politikë, dhe nisa punë nga Bashkia Tiranë, thanë se isha e panjohur."

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...