Denoncimi i qytetarit për kreun e Hipotekës, Braçe: Ikni vetë! Menjëherë - Bota Sot
Denoncimi i qytetarit për kreun e Hipotekës, Braçe: Ikni vetë! Menjëherë

Shqipëria

Denoncimi i qytetarit për kreun e Hipotekës, Braçe: Ikni vetë! Menjëherë

Më: 23 janar 2019 Në ora: 11:50
Erion Braçe

Zv/kryeministri Erion Braçe ka reaguar sot pas denoncimit të qytetarit Albert Doda, nga fshati Draç në Njësinë Administrative Ishëm në Durrës që u ankua në emisionin “Fiks Fare” mbrëmë që tregoi me zë e figurë veprimet e Hipotekës së Durrësit, që sorollati një qytetarë për më shumë se 6 vjet.

“Ikni vetë! #Menjëherë! Kaq di t’ju them! Dhe faleminderit qytetarit, qytetarëve dhe Fiksit”, është shprehur Zv/Kryeministri Braçe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...